Instagram'dan Takip Et!

Attila Gökçe, İsmail Yüksek İle İlgili Bilgi Verdi

Milliyet Gazetesi’nin duayen yazarı Attila Gökçe, Fenerbahçe’nin yeni transferi ile ilgili bilgi verdi.

“Kulüplerimiz Anadolu’yu hallaç pamuğu gibi atıp yirmili yaşlarının başındaki yıldız adaylarını bulmak zorunda.. Onlara forma, zaman ve şans vermek, eğitimle yarışı bir arada sürdürmek durumundalar… Yakın gelecekte bunu becerebilen kulüpler ve hocalar yepyeni başarı öyküleri yazacak.

Büyük operasyon

Anlattığım senaryoya küçük bir başlangıç öyküsüyle girelim. Üçüncü Lig’de mücadele eden Gölcükspor 500 bin TL karşılığında İsmail Yüksek’i Fenerbahçe’ye verdi.

Oyuncunun bulunması, kariyer planlaması ve eğitimi konusunda farklı bir uzmanlığı olan Erdinç Şehit, 22 yaşındaki İsmail’in menajeri Emrah Bozkurt’la işbirliği yaparak transferi gerçekleştirdi.

Sadi Tekelioğlu: Yusuf ve Abdülkadir’den fazlası var

İsmail Yüksek 6-8-10 pozisyonunda oynuyor. Hocası Sadi Tekelioğlu, İsmail’in Trabzonspor’da parlayan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’den fazlası olduğuna inanıyor.

Kuşkusuz Galatasaray, Beşiktaş ve diğer kulüpler de bu sürece girecekler. Kanımca Trabzonspor ve Başakşehir, yeni düzene en rahat ayak uyduracak kulüpler. Yerli gençlere dönüş sürecinde futbol seyircisine de görevler düşüyor. Onları sabırla izleyip desteklemeli. Sosyal medyada linçe başvurmamalı. Gençler harcanmamalı!

Yazar Hakkında
Toplam 839 yazı
Yunus Emre Kaplan
Yunus Emre Kaplan
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara