Instagram'dan Takip Et!

Iğdır Üniversitesi Besyo Yetenek Sınavı Kılavuzu – 2017

Önemli Tarihler

Sınava giriş başvurusu tamamlanan her aday 200.00 TL karşılığında beceri-koordinasyon parkurunu tanıma ve iki (2) defa deneme hakkına sahip olacaktır.

Belge kontrolü ve kesin başvuru işlemleri esnasında, adayların; 200.00 TL’lik ödeme yaptıklarına dair dekontlarının bir nüshasını sınav başvuru için gerekli evraklar ile birlikte görevlilere ibraz etmeleri gerekmektedir. Adayların “Özel Yetenek Sınavı parkur denemeleri ve tanıtım hizmeti ücreti” ibareli dekontunu ibraz etmeleri zorunludur, ibraz etmeyen adayların başvurusu kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Parkur deneme hakkını iki kez kullanmış olmasına rağmen, tekrar deneme yapmak isteyen adayların, fazladan her bir deneme için, belirtilen hesap numarasına 50.00 TL Parkur deneme ve tanıtım ücreti yatırmaları ve dekontlarının bir nüshasını görevlilere ibraz etmeleri gerekmektedir.

Parkur deneme ve tanıtım ücreti; HALK BANKASI- Iğdır Şubesi, TR54 0001 2009 6790 0006 0000 40 hesabına yatırılacaktır.

Sınav ile ilgili önemli hususlar: 
Özel Yetenek Sınavı, tek beceri-koordinasyon parkuru kullanılarak yapılacaktır. Her adaya iki deneme hakkı verilecek ve en iyi derecesi geçerli kabul edilecektir.

Erkek adaylardan parkur derecelerine göre en iyi dereceyi elde eden ilk 148 kişi arasına girenler, Kız adaylardan parkur derecelerine göre en iyi dereceyi elde eden ilk 92 kişi arasına girenler, değerlendirmeye tabi tutulacaklardır.

 

 KILAVUZ İÇİN TIKLAYIN

Yazar Hakkında
Toplam 951 yazı
Yunus Emre Kaplan
Yunus Emre Kaplan
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara